ADP7156ACPZ-1.8-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP7156ACPZ-1.8-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP7156ACPZ-1.8-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP7156ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP7156ACPZ-1.8-R7
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 10LFCSP
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,2A 10-LFCSP-WD (3x3)
Modely EDA/CAD
ADP7156ACPZ-1.8-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
8 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
12 mA
PSRR
80dB ~ 60dB (1kHz ~ 1MHz)
Řídicí funkce
Povolit
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
10-VFDFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V