ADM7172ACPZ-3.3-R7 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
onsemi
Skladem : 3 355
Katalogový list
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 2A 8-LFCSP-WD (3x3)
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
ADM7172ACPZ-3.3-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADM7172ACPZ-3.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADM7172ACPZ-3.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADM7172ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADM7172ACPZ-3.3-R7
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 2A 8-LFCSP-WD
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
ADM7172ACPZ-3.3-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
2 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
8.7 mA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
6,5V
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V