APHHS1005ZGC
Číslo produktu DigiKey
754-1503-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1503-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1503-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APHHS1005ZGC
Popis
LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Podrobný popis
Zelená 525nm LED indikátory - diskrétní součásti 3,3V 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
APHHS1005ZGC Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3,3V
Mfr
Testovací proud
20mA
Konfigurace
Standardní
Špičková vlnová délka
515nm
Velikost / rozměry
1,00mm D x 0,50mm Š
Výška (max)
0,50mm
Rozměry čočky
0,80mm x 0,50mm