ADM7150ARDZ-3.3-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADM7150ARDZ-3.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADM7150ARDZ-3.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADM7150ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADM7150ARDZ-3.3-R7
Popis
IC REG LIN 3.3V 800MA 8-SOIC-EP
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 800mA 8-SOIC-EP
Modely EDA/CAD
ADM7150ARDZ-3.3-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
7 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
12 mA
Digi-Reel®
PSRR
94dB ~ 62dB (1kHz ~ 1MHz)
Ochranné funkce
Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
16V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V