SIT9121AI-2C1-33E25.000000
Číslo produktu DigiKey
1473-SIT9121AI-2C1-33E25.000000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT9121AI-2C1-33E25.000000
Popis
MEMS OSC XO 25.000000MHZ LVDS SM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz XO (Standardní) LVDS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SIT9121AI-2C1-33E25.000000 Modely
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Pásek
Odebíraný proud (max)
4,5mA
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
6-SMD (5x3,2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)
Výstup
LVDS
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
35mA