ADA4610-1ARJZ-R2
Číslo produktu DigiKey
ADA4610-1ARJZ-R2TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADA4610-1ARJZ-R2CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADA4610-1ARJZ-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADA4610-1ARJZ-R2
Popis
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
J-FET Zesilovač 1 Obvod Lišta na lištu SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ADA4610-1ARJZ-R2 Modely
Kategorie
Napětí - vstupní offset
400 µV
Mfr
Odebíraný proud
1,6mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup / kanál
79 mA
Stav součásti
Aktivní
Napětí - rozsah (min)
9 V
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (max)
30 V
Počet obvodů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Lišta na lištu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost přeběhu
61V/µs
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
16.3 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Šířka pásma -3dB
9.5 MHz