ADA4610-1ARJZ-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADA4610-1ARJZ-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADA4610-1ARJZ-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADA4610-1ARJZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADA4610-1ARJZ-R7
Popis
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
J-FET Zesilovač 1 Obvod Lišta na lištu SOT-23-5
Modely EDA/CAD
ADA4610-1ARJZ-R7 Modely
Odebíraný proud
1,6mA
Proud - výstup / kanál
79 mA
Napětí - rozsah (min)
9 V
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (max)
30 V
Počet obvodů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Rychlost přeběhu
61V/µs
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
16.3 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Šířka pásma -3dB
9.5 MHz