ACS772LCB-050B-PFF-T
Číslo produktu DigiKey
620-ACS772LCB-050B-PFF-T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS772LCB-050B-PFF-T
Popis
CURRENT SENSOR HE 50A 5-CB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 50A 1 Kanál Hallův jev Obousměrný 5-CB tvarované vodiče, PFF
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACS772LCB-050B-PFF-T Modely
Kategorie
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Mfr
Doba odezvy
2,5µs
Balení
Hromadné balení
Odebíraný proud (max)
15mA
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Pro měření
AC/DC
Třída
Automobilový průmysl
Typ snímače
Kvalifikace
AEC-Q100
Měřený proud
Polarizace
Obousměrný
Počet kanálů
1
Způsob montáže
Výstup
Proporcionální, Napětí
Pouzdro
5-CB tvarované vodiče, PFF
Citlivost
40mV/A
Dodávaná velikost pouzdra
Modul 5-CB
Kmitočet
DC ~ 200kHz
Základní číslo produktu
Linearita
±0,9%