ACS772KCB-150B-PFF-T
Číslo produktu DigiKey
ACS772KCB-150B-PFF-T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS772KCB-150B-PFF-T
Popis
CURRENT SENSOR HE 150A 5-CB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 150A 1 Kanál Hallův jev Obousměrný 5-CB tvarované vodiče, PFF
Modely EDA/CAD
ACS772KCB-150B-PFF-T Modely
Kategorie
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Mfr
Doba odezvy
2,5µs
Odebíraný proud (max)
15mA
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pro měření
AC/DC
Třída
Automobilový průmysl
Typ snímače
Kvalifikace
AEC-Q100
Měřený proud
Polarizace
Obousměrný
Citlivost
13,33mV/A
Kmitočet
DC ~ 200kHz
Základní číslo produktu
Linearita
±0,9%