ACS758ECB-200B-PFF-T
Číslo produktu DigiKey
620-1323-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS758ECB-200B-PFF-T
Popis
CURRENT SENSOR HE/OL 200A 5-CB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 200A 1 Kanál Hallův jev, Otevřená smyčka Obousměrný 5-CB tvarované vodiče, PFF
Kategorie
Přesnost
±1,2%
Mfr
Napájecí napětí
3V ~ 5,5V
Balení
Trubice
Doba odezvy
4µs
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
13,5mA
Pro měření
AC/DC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ snímače
Třída
Automobilový průmysl
Měřený proud
Kvalifikace
AEC-Q100
Počet kanálů
1
Polarizace
Obousměrný
Výstup
Proporcionální, Napětí
Způsob montáže
Citlivost
10mV/A
Pouzdro
5-CB tvarované vodiče, PFF
Kmitočet
DC ~ 120kHz
Dodávaná velikost pouzdra
Modul 5-CB
Linearita
±1%