ACS772ECB-200U-PFF-T
Číslo produktu DigiKey
620-ACS772ECB-200U-PFF-T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS772ECB-200U-PFF-T
Popis
CURRENT SENSOR HE 200A 5-CB
Podrobný popis
Snímač proudu 200A 1 Kanál Hallův jev Jednosměrný 5-CB tvarované vodiče, PFF
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACS772ECB-200U-PFF-T Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Linearita
±0,9%
Mfr
Přesnost
±1,7%
Řada
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V
Balení
Trubice
Doba odezvy
2,5µs
Odebíraný proud (max)
15mA
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Polarizace
Jednosměrný
Výstup
Proporcionální, Napětí
Způsob montáže
Citlivost
20mV/A
Pouzdro
5-CB tvarované vodiče, PFF
Kmitočet
DC ~ 200kHz