ACS725LLCTR-40AB-T
Číslo produktu DigiKey
620-1726-2-ND - Páska a cívka (TR)
620-1726-1-ND - Řezaná páska (CT)
620-1726-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACS725LLCTR-40AB-T
Popis
CURRENT SEN HE/DIFF 40A 8-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 40A 1 Kanál Hallův jev, Diferenciální Obousměrný 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Kategorie
Přesnost
±1%
Mfr
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Doba odezvy
4µs
Odebíraný proud (max)
14mA
Pro měření
AC/DC
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Typ snímače
Třída
Automobilový průmysl
Měřený proud
Kvalifikace
AEC-Q100
Polarizace
Obousměrný
Citlivost
33mV/A
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Kmitočet
DC ~ 120kHz
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Linearita
±1,5%