DA15-PL-25
Číslo produktu DigiKey
2057-DA15-PL-25-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DA15-PL-25
Popis
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha D-Sub Zástrčka, Samčí piny Konektor
Kategorie
Průmyslové počítače
Ocelový
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Balení
Nosič
Jmenovitý proud (A)
1A
Provedení konektoru
Vzdálenost backset
0,319" (8,10mm)
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Vlastnosti
Zámek desky, Zemnicí zářezy
Počet pozic
Jmenovité napětí
250VAC
Funkce příruby
Kontaktní strana, Samičí šroubovací zámek (4-40)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C