DA15-SL-25
Číslo produktu DigiKey
2057-DA15-SL-25-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DA15-SL-25
Popis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DA15-SL-25 Modely
Jmenovitý proud (A)
3A
Stav součásti
Aktivní
Vzdálenost backset
0,319" (8,10mm)
Provedení konektoru
Vlastnosti
Zámek desky
Jmenovité napětí
250VAC
Měděná slitina
Funkce příruby
Kontaktní strana, Samičí šroubovací zámek (4-40)
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C