DA15-PL-24
DA15-PL-24
DA15-PL-24
Číslo produktu DigiKey
2057-DA15-PL-24-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DA15-PL-24
Popis
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha D-Sub Zástrčka, Samčí piny Konektor
Kategorie
Průmyslové počítače
Ocelový, Pocínovaný
Mfr
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Balení
Nosič
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitý proud (A)
3A
Provedení konektoru
Vzdálenost backset
0,319" (8,10mm)
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí piny
Vlastnosti
Zámek desky, Zemnicí zářezy
Počet pozic
Jmenovité napětí
250VAC
Počet řad
2
Barva
Černá
Způsob montáže
Dielektrický materiál
Polybutylentereftalát (PBT), Vyplněný sklem
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
2 (DA, A)
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Funkce příruby
Těleso/pouzdro (4-40)
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C