DA15-SL-24
Číslo produktu DigiKey
2057-DA15-SL-24-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DA15-SL-24
Popis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Jmenovitý proud (A)
3A
Stav součásti
Aktivní
Vzdálenost backset
0,319" (8,10mm)
Provedení konektoru
Vlastnosti
Zámek desky
Jmenovité napětí
250VAC
Měděná slitina
Funkce příruby
Těleso/pouzdro (4-40)
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C