125CH-B-02
Číslo produktu DigiKey
2057-125CH-B-02-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
125CH-B-02
Popis
CONN RCPT HSG 2POS 1.25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Bílá 0,049" (1,25mm)
Kategorie
Počet řad
1
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Balení
Sáček
Způsob upevnění
Zajištění proti tření
Stav součásti
Aktivní
Barva
Bílá
Typ konektoru
Materiál izolace
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet pozic
Poznámka
Kontakty dodávány samostatně
Rozteč
0,049" (1,25mm)