125SH-B-02-TS-SMT-T/R
Číslo produktu DigiKey
2057-125SH-B-02-TS-SMT-T/RTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
125SH-B-02-TS-SMT-T/R
Popis
CONN HEADER SMD 2POS 1.25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 2 position 0,049" (1,25mm)
Kategorie
Způsob upevnění
Zajištění proti tření
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,083" (2,10mm)
Řada
Výška izolace
0,183" (4,65mm)
Balení
Páska a cívka (TR)
Tvar kontaktu
Obdélníkový
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Typ kontaktu
Samčí nůž
Materiál kontaktu
Mosaz
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Termoplastový, Vyplněný sklem
Počet pozic
Vlastnosti
Přidržovací zařízení pro pájení
Počet řad
1
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Slonovinový
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovitý proud (A)
1A
Způsob montáže
Jmenovité napětí
250VAC