125SH-B-02-TR-SMT-TR-VIEW-B
125SH-B-02-TR-SMT-T/R
Číslo produktu DigiKey
2057-125SH-B-02-TR-SMT-T/RTR-ND - Páska a cívka (TR)
2057-125SH-B-02-TR-SMT-T/RCT-ND - Řezaná páska (CT)
2057-125SH-B-02-TR-SMT-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
125SH-B-02-TR-SMT-T/R
Popis
CONN HEADER SMD R/A 2POS 1.25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch, Pravý úhel 2 position 0,049" (1,25mm)
Kategorie
Způsob upevnění
Zajištění proti tření
Mfr
Výška izolace
0,134" (3,40mm)
Řada
Tvar kontaktu
Obdélníkový
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Typ konektoru
Materiál kontaktu
Mosaz
Typ kontaktu
Samčí nůž
Materiál izolace
Termoplastový, Vyplněný sklem
Rozteč - kontakty
Vlastnosti
Přidržovací zařízení pro pájení
Počet pozic
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Počet řad
1
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Přírodní
Provedení
Jmenovitý proud (A)
1A
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
250VAC