929974-01-24-RK
Číslo produktu DigiKey
929974E-01-24-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929974-01-24-RK
Popis
CONN RCPT 24POS 0.1 TIN PCB
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24 Poloha Zásuvka Konektor 0,100" (2,54mm) Průchozí otvor Cín
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
929974-01-24-RK Modely
Výška izolace
0,325" (8,25mm)
Délka kontaktu - kolík
0,125" (3,18mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
2A
Jmenovité napětí
1500V
Další zdroje
Skladem: 151
Alternativní délka
CONN RCPT 1POS TIN PCB
Skladem: 5363
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
Skladem: 196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
Skladem: 1581
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB