929835-01-24-RK
Číslo produktu DigiKey
3M156872-24-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929835-01-24-RK
Popis
CONN HEADER R/A 24POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 24 position 0,100" (2,54mm)
Délka kontaktu - spojovací část
0,235" (5,97mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,110" (2,79mm)
Výška izolace
0,115" (2,92mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Alternativní délka
CONN HEADER R/A 1POS
Skladem: 2223
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Skladem: 291
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Skladem: 3570
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Skladem: 505
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM