CDM-20008
Číslo produktu DigiKey
102-2502-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CDM-20008
Popis
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální Reproduktor 300 mW 448 Hz ~ 7 kHz Horní část Kulatý
Modely EDA/CAD
CDM-20008 Modely
Kategorie
Účinnost - testovací
300mW/100mm
Jmenovitý výkon
300 mW
Výkon - max
500 mW
Kmitočtový rozsah
448 Hz ~ 7 kHz
Samorezonanční kmitočet
560Hz
Impedance
8 Ohms
Velikost / rozměry
0,787" prům. (20,00mm)
Účinnost - dBA
92,00
Výška při usazení (max)
0,122" (3,10mm)