929500-01-36-RK
Číslo produktu DigiKey
929500E-01-36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929500-01-36-RK
Popis
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 36 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
929500-01-36-RK Modely
Délka kontaktu - spojovací část
0,295" (7,49mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,130" (3,30mm)
Výška izolace
0,110" (2,79mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Skladem: 0
Zkontrolovat dodací lhůtu
Požádat o sdělení stavu zásob
Alternativní délka
CONN HEADER R/A 1POS
Skladem: 690
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Skladem: 855
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM