929984-01-36-RK
Číslo produktu DigiKey
3M157430-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929984-01-36-RK
Popis
CONN RCPT 36POS 0.1 TIN PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
36 Poloha Zásuvka Konektor 0,100" (2,54mm) Průchozí otvor Cín
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
929984-01-36-RK Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Výška izolace
0,150" (3,81mm)
Délka kontaktu - kolík
0,125" (3,18mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ kontaktu
Rozeklaný
Provedení
Deska k desce
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovité napětí
1000V