929400-01-36-RK
Číslo produktu DigiKey
929400E-01-36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929400-01-36-RK
Popis
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 36 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
929400-01-36-RK Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,295" (7,49mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,130" (3,30mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,535" (13,59mm)
Výška izolace
0,110" (2,79mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
200,0µin (5,08µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet řad
1
Materiál izolace
Polycyklohexylendimethylentereftalát (PCT)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Koncovka
Pájecí materiály
Základní číslo produktu
Způsob upevnění
Dvojčinný
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 1 210
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 1POS
Skladem: 152
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Skladem: 1407
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Skladem: 347
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM