929500-01-01-RK
Číslo produktu DigiKey
929500E-01-01-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
929500-01-01-RK
Popis
CONN HEADER R/A 1POS
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 1 position
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,295" (7,49mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,130" (3,30mm)
Řada
Výška izolace
0,110" (2,79mm)
Balení
Hromadné balení
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
200,0µin (5,08µm)
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Počet řad
1
Materiál izolace
Polycyklohexylendimethylentereftalát (PCT)
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
2,5A
Koncovka
Pájecí materiály
Základní číslo produktu
Způsob upevnění
Dvojčinný
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 690
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Skladem: 855
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
Skladem: 452
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM