Vláknová optika, moduly transceiveru

Výsledky : 3 678
Výrobce
3MAdam TechAdvantech CorpAmphenol Aerospace OperationsAmphenol Cables on DemandAmphenol ICC (FCI)Analog Devices Inc./Maxim IntegratedAquantia CorpATGBICSATGBICSBel Fuse Inc.Broadcom Limited
Řada
-*6B2AAccedian CompatibleAdtranAdtran CompatibleAdva CompatibleAFBRAFBR-58x3xxZAFCTAlcatel Alcatel 73XX
Balení
Hromadné baleníKrabiceMaloobchodní baleníNosičPáska a cívka (TR)SáčekTrubice
Stav produktu
AktivníDatum posledního nákupuNení určeno pro nové konstrukceUkončeno ve společnosti Digi-KeyZastaralé
Datová rychlost
1.06 ~ 10.5Gbps1,0625 ~ 8,5Gbps1,2288 ~ 11,3176Gbps1,288 ~ 7,3728Gbps2,5 ~ 10,3125Gbps4,25 ~ 14,025Gbps8,5 ~ 11,32Gbps8,5 ~ 11,35Gbps8,5 ~ 11,3Gbps8,5, 9,95 ~ 11,3Gb/s8.5 ~ 10.5Gbps9,5 ~ 10,3Gbps
Vlnová délka
650nm660nm770nm800nm845nm850nm850nm, 1300nm850nm, 880nm, 910nm, 940nm850nm, 900nm900nm1270nm1270nm, 1310nm, 1330nm
Aplikace
-BezdrátovýEthernetEthernet, SFP+ aktivní optický kabel (AOC)Ethernet, Vláknový kanálEthernet, sítěEthernet, telekomunikační/datové komunikační systémyEthernetová SíťModuly XFP Telecom a DatacomOptickýPráce na síti a komunikacePráce v síti
Napájecí napětí
0V ~ 6V1,2V1,4V1,7V1,8V1,8V, 3,3V, 5V1,9V2V2,75V ~ 5,25V2,97V ~ 3,63V3V ~ 10V3V ~ 3,6V
Typ konektoru
-Duplexní SCDuplexní STESCON® duplexníGBICJIS F07LC duplexníLC simplexníLCLC/UPCLaserwireM12
Způsob montáže
1x9 SC-CFPCFP4GBICMontáž na panelMontáž na povrchMontáž na šasiMontáž pomocí šroubůMěď GBICPrůchozí otvorZasouvací SFF8436
Skladové možnosti
Možnosti ochrany životního prostředí
Média
PRODUKT SLUŽBY MARKETPLACE
3 678Výsledky

Zobrazuje se
z 3 678
Porovnat
Objednací č. Mfr
DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍ
Cena
Řada
Balení
Stav produktu
Datová rychlost
Vlnová délka
Aplikace
Napájecí napětí
Typ konektoru
Způsob montáže
AFBR-59FxZ
AFBR-59F2Z
TXRX 250MBD LVDS BARE FBR CLAMP
Broadcom Limited
615
Skladem
1 : 850,67000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
250MBd
650nm
Převod všeobecných dat
3,3V
-
Průchozí otvor
AFBR-5972
AFBR-5972Z
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
225
Skladem
1 : 901,43000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
125MBd
650nm
Ethernet
3,3V
Všestranný odkaz
Montáž na povrch
afbr-5803z
AFBR-5803Z
TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC
Broadcom Limited
2 128
Skladem
1 : 979,82000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
100Mbps
1300nm
Univerzální
3,3V, 5V
SC
Průchozí otvor
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
265
Skladem
1 : 994,93000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
125MBd
650nm
Ethernet
3,3V
Všestranný odkaz
Montáž na povrch
FTLF8519P3BTL
FTLF8519P3BTL
TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM
Coherent
2 059
Skladem
1 : 1 053,01000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ
TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP
Broadcom Limited
473
Skladem
1 : 1 077,80000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
100Mbps
1300nm
Univerzální
3,3V, 5V
SC
Průchozí otvor
AFBR-5803AQZ
AFBR-5803AQZ
TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9
Broadcom Limited
185
Skladem
1 : 1 126,43000 Kč
Trubice
-
Trubice
Aktivní
100Mbps
1300nm
Ethernet
3,3V, 5V
SC
Průchozí otvor
FTLX8574D3BCV
FTLX8574D3BCV
TXRX OPT 1G/10G 850NM
Coherent
1 058
Skladem
1 : 1 249,21000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
10,3Gbps
850nm
Ethernet
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP+
AFBR-710DMZ
AFBR-710DMZ
OPTICAL TRANSCEIVER
Broadcom Limited
51
Skladem
1 : 1 285,56000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
-
-
-
-
-
-
AFBR-710ISMZ
AFBR-710ISMZ
OPTICAL TRANSCEIVER
Broadcom Limited
149
Skladem
1 : 1 301,62000 Kč
Nosič
-
Nosič
Datum posledního nákupu
-
-
-
-
-
-
FTLF8519F2GCL
FTLF8519F2GCL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
301
Skladem
1 : 1 312,48000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V ~ 3,6V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
FTLF1318P3BTL
FTLF1318P3BTL
TXRX SFP 1.25GB/S 1310NM
Coherent
1 725
Skladem
1 : 1 317,20000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
1,25Gbps
1310nm
Ethernet, Vláknový kanál
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
FTx
FTLX8574D3BNL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
596
Skladem
1 : 1 353,56000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
10,5Gbps
850nm
Ethernet, Vláknový kanál
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP+
FTLF1323P1BTR
FTLF1323P1BTR
TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM
Coherent
105
Skladem
1 : 1 353,56000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
155Mbps
1310nm
Ethernet
3,1V ~ 3,5V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
FTLF8519F2GNL
FTLF8519F2GNL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
72
Skladem
1 : 1 353,56000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V ~ 3,6V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
FTLF8536P4BCL
FTLF8529P4BCV
TXRX 850NM VCSEL SFP
Coherent
1 303
Skladem
1 : 1 357,58000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Není určeno pro nové konstrukce
14,025Gbps
850nm
Spojení vláknových kanálů
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP+
FTLX8574D3BCL
FTLX8574D3BCL
TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM
Coherent
3 221
Skladem
1 : 1 372,21000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
10,5Gbps
850nm
Ethernet, Vláknový kanál
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP+
FTLF8519F2GTL
FTLF8519F2GTL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Coherent
684
Skladem
1 : 1 435,49000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
2,125Gbps
850nm
Ethernet
3V ~ 3,6V
LC duplexní
Průchozí otvor
89
Skladem
1 : 1 462,64000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
125MBd
1310nm
Ethernet
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
FTLF8524P2BNL
FTLF8524P3BNL
TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP
Coherent
1 145
Skladem
1 : 1 517,65000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
3,7Gbps
850nm
Bezdrátový
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
AFBR-59E4APZ-HT
AFBR-59E4APZ
TXRX 1210NM MULTIMODE SFF
Broadcom Limited
41
Skladem
1 : 1 525,91000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
125MBd
1308nm
Ethernet
3V ~ 3,6V
LC
Zásuvný, SFP
FTLX8574D3BTL
FTLX8574D3BTL
TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Coherent
526
Skladem
1 : 1 558,50000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
10,5Gbs
850nm
Ethernet, Vláknový kanál
3,14V ~ 3,46V
LC duplexní
Zásuvný, SFP+
FTLX1475D3B
FTLX1370W4BTL
TXRX 1310NM 10GB SFP+ LC
Coherent
377
Skladem
1 : 1 565,82000 Kč
Hromadné balení
-
Hromadné balení
Aktivní
10Gbps
1310nm
Ethernet, Vláknový kanál
3,3V
LC duplexní
Zásuvný, SFP+
AFBR-57B4APZ
AFBR-57B4APZ
DC-50MBD 850NM VCSEL SFP DMI
Broadcom Limited
387
Skladem
1 : 1 583,52000 Kč
Nosič
-
Nosič
Aktivní
50MBd
845nm
Práce v síti
3V ~ 3,6V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
FTLF8524P2BNV
FTLF8524P2BNV
TXRX OPT SFP 4 GB/S 850NM
Coherent
1 862
Skladem
1 : 1 593,68000 Kč
Nosič
-
Nosič
Není určeno pro nové konstrukce
4,25Gbps
850nm
Ethernet
3V ~ 3,6V
LC duplexní
Zásuvný, SFP
Zobrazuje se
z 3 678

Vláknová optika, moduly transceiveru


Moduly optických transceiverů jsou adaptivní tělesa pro optické kabely obsahující zdroj světla pro přenos dat optickým kabelem a fotodiodu pro příjem dat z optických vláken. Možnosti montáže zahrnují zásuvné moduly CXP, QSFP, SFF, SFP a XFP, povrchové nebo průchozí, CFP, 1x9 SC a panel. Mezi základní parametry výběru patří rychlost přenosu dat, vlnová délka, aplikace a typ konektoru.