YC124-FR-0733RL
Číslo produktu DigiKey
YC124F-33TR-ND - Páska a cívka (TR)
YC124F-33CT-ND - Řezaná páska (CT)
YC124F-33DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
YC124-FR-0733RL
Popis
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
33 Ohm ±1% 62,5mW Výkon na článek Izolovaný 4 Odporová síť/ pole ±200ppm/°C 0804, Konvexní, Svorky na delší straně
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
YC124-FR-0733RL Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Výrobce
YAGEO
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Třída
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
DDRAM, SDRAM
Typ obvodu
Izolovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor (ohmy)
33
Pouzdro
0804, Konvexní, Svorky na delší straně
Tolerance
±1%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,039" Š (2,00mm x 1,00mm)
Počet rezistorů
4
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)
Počet vývodů
8
Základní číslo produktu
Výkon na článek
62,5mW