BLM15PX330SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-10661-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-10661-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-10661-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM15PX330SN1D
Popis
FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
33 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 3A 22mOhm
Modely EDA/CAD
BLM15PX330SN1D Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
3A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
22mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,022" Š (1,00mm x 0,55mm)
Impedance při kmitočtu
33 Ohms @ 100 MHz