BLM03PX330SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-16652-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-16652-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-16652-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM03PX330SN1D
Popis
FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
33 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 1,5A 55mOhm
Modely EDA/CAD
BLM03PX330SN1D Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1,5A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
55mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,013" (0,33mm)
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Impedance při kmitočtu
33 Ohms @ 100 MHz