SMD1812B150TF/24
Číslo produktu DigiKey
13-SMD1812B150TF/24TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-SMD1812B150TF/24CT-ND - Řezaná páska (CT)
13-SMD1812B150TF/24DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMD1812B150TF/24
Popis
PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 24V 1.5 A Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
1.5 s
Výrobce
YAGEO
Odpor - výchozí (Ri) (min)
40 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
120 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Polymerový
Pouzdro
1812 (4532 metrický), Konkávní
Napětí - max
24V
Velikost / rozměry
0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
1.5 A
Tloušťka (max)
0,083" (2,10mm)
Vypínací proud (It)
3 A
Schvalovací agentura
cUL, TUV, UL
Max. proud
20 A