MINISMDC150F/24-2
Číslo produktu DigiKey
MINISMDC150F24-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
MINISMDC150F24-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
MINISMDC150F24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MINISMDC150F/24-2
Popis
PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 24V 1.5 A Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MINISMDC150F/24-2 Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
1.5 s
Odpor - výchozí (Ri) (min)
40 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
120 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
24V
Velikost / rozměry
0,181" D x 0,128" Š (4,60mm x 3,24mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
1.5 A
Tloušťka (max)
0,076" (1,94mm)
Vypínací proud (It)
3 A
Max. proud
20 A