MINISMDC075F/24-2
Číslo produktu DigiKey
MINISMDC075F24-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
MINISMDC075F24-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
MINISMDC075F24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MINISMDC075F/24-2
Popis
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 24V 750 mA Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
300 ms
Odpor - výchozí (Ri) (min)
90 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
290 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
24V
Velikost / rozměry
0,181" D x 0,128" Š (4,60mm x 3,24mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
750 mA
Tloušťka (max)
0,057" (1,46mm)
Vypínací proud (It)
1.5 A
Max. proud
40 A