1812L075/24DR
Číslo produktu DigiKey
F3484TR-ND - Páska a cívka (TR)
F3484CT-ND - Řezaná páska (CT)
F3484DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1812L075/24DR
Popis
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 24V 750 mA Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Modely EDA/CAD
1812L075/24DR Modely
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
110 mOhms
Odpor po vypnutí (R1) (max)
290 mOhms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí - max
24V
Přídržný proud (Ih) (max)
750 mA
Velikost / rozměry
0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm)
Vypínací proud (It)
1.5 A
Tloušťka (max)
0,061" (1,55mm)
Max. proud
100 A