CC1206KPX7R9BB104
Číslo produktu DigiKey
13-CC1206KPX7R9BB104TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-CC1206KPX7R9BB104CT-ND - Řezaná páska (CT)
13-CC1206KPX7R9BB104DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC1206KPX7R9BB104
Popis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CC1206KPX7R9BB104 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,037" (0,95mm)