VJ1206Y104KXAPW1BC
Číslo produktu DigiKey
720-VJ1206Y104KXAPW1BCTR-ND - Páska a cívka (TR)
720-VJ1206Y104KXAPW1BCCT-ND - Řezaná páska (CT)
720-VJ1206Y104KXAPW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VJ1206Y104KXAPW1BC
Popis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 1206 (3216 metrický)
Modely EDA/CAD
VJ1206Y104KXAPW1BC Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,035" (0,90mm)