CC0805JRX7R9BB104
Číslo produktu DigiKey
311-1858-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1858-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1858-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC0805JRX7R9BB104
Popis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±5% 50V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CC0805JRX7R9BB104 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,037" (0,95mm)