C0805C104J5RACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C0805C104J5RACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C0805C104J5RACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C0805C104J5RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0805C104J5RACTU
Popis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±5% 50V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C0805C104J5RACTU Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,035" (0,88mm)