VCS70US24
Číslo produktu DigiKey
1470-2290-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VCS70US24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 70W
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 264VAC Vstup
Izolační napětí
3 kV
Řada
Účinnost
87%
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
5,12" D x 3,88" Š x 1,61" V (130,0mm x 98,5mm x 41,0mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
2.92 A