VCS100US24
Číslo produktu DigiKey
1470-2280-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VCS100US24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Řada
Účinnost
87%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Univerzální vstup
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
6,26" D x 3,87" Š x 1,65" V (159,0mm x 98,2mm x 42,0mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
4.17 A