SDS120PS24B
Číslo produktu DigiKey
SDS120PS24B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDS120PS24B
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
3000 V
Řada
Účinnost
80%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, PFC, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
cUL
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
24V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
5 A