ECM40UT33
Číslo produktu DigiKey
1470-1239-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECM40UT33
Popis
AC/DC CONVERTER 5V 15V -15V 40W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 3 Výstup 5V 15V -15V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Proud - výstup 3
500 mA
Mfr
Výkon (W)
Balení
Krabice
Izolační napětí
4 kV
Účinnost
80%
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Počet výstupů
3
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
5V
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,20" V (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Napětí - výstup 2
15V
Schvalovací agentura
CB, CE
Napětí - výstup 3
-15V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
6 A
Minimální požadované zatížení
Ano
Proud - výstup 2
1.5 A