GCS250PS24
Číslo produktu DigiKey
1470-2520-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GCS250PS24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 180W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GCS250PS24 Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
93%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,42" V (127,0mm x 76,2mm x 36,3mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
7.5 A