GCS180PS24
Číslo produktu DigiKey
1470-1331-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GCS180PS24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
GCS180PS24 Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
93%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
1
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,42" V (127,0mm x 76,2mm x 36,3mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
6.3 A