ECL15UD02-T
Číslo produktu DigiKey
1470-1167-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECL15UD02-T
Popis
AC/DC CONVERTER 15V -15V 15W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 2 Výstup 15V -15V 85 ~ 264VAC Vstup
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
82%
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,10" D x 1,25" Š x 0,78" V (78,7mm x 31,7mm x 20,0mm)
Napětí - výstup 1
15V
Standardní číslo
Napětí - výstup 2
-15V
Proud - výstup 1
500 mA
Základní číslo produktu
Proud - výstup 2
500 mA