ECL15UD02-S
Číslo produktu DigiKey
1470-1166-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECL15UD02-S
Popis
AC/DC CONVERTER 15V -15V 15W
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 2 Výstup 15V -15V 85 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECL15UD02-S Modely
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
82%
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,30" D x 1,36" Š x 1,04" V (84,0mm x 34,5mm x 26,4mm)
Napětí - výstup 1
15V
Standardní číslo
Napětí - výstup 2
-15V
Proud - výstup 1
500 mA
Základní číslo produktu
Proud - výstup 2
500 mA