ACM36US12
Číslo produktu DigiKey
1470-4470-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM36US12
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 36 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
ACM36US12 Modely
Kategorie
Příkon naprázdno
75mW (max.)
Výrobce
XP Power
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
59" (1,50m)
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Vstupní konektor
Vícenožový (prodává se samostatně)
Typ vstupu
Velikost / rozměry
3,93" D x 1,29" Š x 2,34" V (96,7mm x 33,0mm x 59,5mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE, CSA, TUV, UL
Napětí - výstup
12V
Standardní číslo
60601-1; 62368-1
Proud - výstup (max)
3A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
36 W