ACM18US12
Číslo produktu DigiKey
1470-3950-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM18US12
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Podrobný popis
12V 18 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (prodává se samostatně) Vstup
Modely EDA/CAD
ACM18US12 Modely
Provozní teplota
0°C ~ 60°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Délka kabelu
70,9" (1,80m)
Velikost / rozměry
3,46" D x 1,18" Š x 1,95" V (88,0mm x 30,0mm x 49,5mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Napětí - výstup
12V
Proud - výstup (max)
1,5A
Výkon (W)
18 W
Základní číslo produktu
Příkon naprázdno
75mW (max.)