WAS175M12BM3 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 5
Katalogový list
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 228A (Tc) Montáž na šasi
WAS175M12BM3
Číslo produktu DigiKey
1697-WAS175M12BM3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WAS175M12BM3
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 228A
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
10,4mOhm při 175A, 15V
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 43mA
Balení
Krabice
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
422nC při 15V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
12900pF při 800V
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pouzdro
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
228A (Tc)