EAB450M12XM3
Číslo produktu DigiKey
1697-EAB450M12XM3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EAB450M12XM3
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 450A
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 450A (Tc) Montáž na šasi
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,7mOhm při 450A, 15V
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 132mA
Balení
Krabice
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
1330nC při 15V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
38000pF při 800V
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pouzdro
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
450A (Tc)